ï»ż

Teeme koostööd arstidega.

Meie töötajad on lĂ”petanud Tartu Ülikooli.

Klassikaline massaaĆŸ

KĂ”ige traditsioonilisem ja ĂŒks levinuim massaaĆŸiliik, mis baseerub rootsi massaaĆŸil. Seda tehakse nii Ă”liga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele vĂ”ib teha nii kogu keha massaaĆŸi kui ka erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaĆŸ aktiviseerib eelkĂ”ige vere- ja lĂŒmfiringet, ergutab ainevahetust, vĂ€hendab pea- ja lihasevalusid. MassaaĆŸi tulemusel suureneb organismi vastupanuvĂ”ime haigustele. MassaaĆŸ mĂ”jub lÔÔgastavalt nii vaimse kui ka fĂŒĂŒsilise ĂŒlepinge korral. VastunĂ€idustused: Pahaloomulised kasvajad, kĂ”rge ja madal vererĂ”hk, sĂŒdame puudulikkus, neeru puudulikkus, maksa puudulikkus, nakkushaigused, kilpnÀÀrme haigused, pĂ”letikud.

SpordimassaaĆŸ

SĂŒsteemse treeningu osa, mida tehakse sportlase fĂŒĂŒsilise tĂ€iustamise eesmĂ€rgil. MassaaĆŸ on efektiivne nii vĂ”istlusteks ettevalmistumisel kui ka vĂ€simusega vĂ”itlemiseks. SpordimassaaĆŸ kujutab endast spetsiaalsete vĂ”tete kompleksi, mis tĂ”stavad sportlikku töövĂ”imet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihasetööks ja kiirendavad taastumisprotsesse. SpordimassaaĆŸ on sarnane klassikalisele massaaĆŸile, kuid tehakse tugevamini. Sobib sporti harrastavatele inimestele. EesmĂ€rgiks on suurendada sportlikku vĂ”imekust ja kiirendada organismi taastumist.

FĂŒsioteraapia

Kehalistel harjutustel, manuaalsetel vĂ”tetel, asendravil, massaaĆŸil ja fĂŒĂŒsikalistel meetoditel baseeruv taastusravi osa, mille eesmĂ€rk on vĂ”imalikult ideaalilĂ€hedaselt taastada tugiliikumisaparaadi vĂ”i organsĂŒsteemi töö. EesmĂ€rk on patsiendi vĂ”imalikult kiire ja efektiivne naasmine normaalsesse elu- ja töökeskkonda.